Fundacja Serca dla Maluszka

Pomóż naszym niepełnosprawnym maluszkom!

OVERVIEW

The web page fundacjasercadlamaluszka.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have traversed twenty pages inside the domain fundacjasercadlamaluszka.pl and found thirty-seven websites interfacing with fundacjasercadlamaluszka.pl. We were able to discover one mass network platforms possessed by this website.

FUNDACJASERCADLAMALUSZKA.PL TRAFFIC

The web page fundacjasercadlamaluszka.pl has seen fluctuating amounts of traffic all round the year.
Traffic for fundacjasercadlamaluszka.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjasercadlamaluszka.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjasercadlamaluszka.pl

Dobrze poinformowany obywatel, widoczna organizacja

Dobrze poinformowany obywatel, widoczna organizacja. Baza organizacji pozarządowych w Bielsku-Białej. Dane są zamieszczane po przesłaniu wypełnionego formularza zgłoszeniowego. Opublikowanie danych kontaktowych jest bezpłatne. Zgłoś organizację pozarządową do Bazy. Wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy. Informator o Organizacjach Pozarządowych w Bielsku-Białej. Gazeta bezpłatna, dwumiesięcznik Do pobrania.

Zostań naszym Superbohaterem teraz

Zostań naszym Superbohaterem teraz! Zobacz efekty naszej pracy. Zobacz jak jeszcze możesz pomóc. Zobacz jak Twoja firma może pomóc. 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142. PL 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142. Ul Stanisława Żaryna 2 A. TWOJA POMOC ZNACZY DLA NASZYCH MALUSZKÓW BARDZO WIELE! .

WHAT DOES FUNDACJASERCADLAMALUSZKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjasercadlamaluszka.pl Mobile Screenshot of fundacjasercadlamaluszka.pl Tablet Screenshot of fundacjasercadlamaluszka.pl

FUNDACJASERCADLAMALUSZKA.PL SERVER

I observed that a lone root page on fundacjasercadlamaluszka.pl took five hundred and thirty-seven milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider fundacjasercadlamaluszka.pl not secure.
176.31.239.104

We caught that this website is operating the Apache os.

Fundacja Serca dla Maluszka

Pomóż naszym niepełnosprawnym maluszkom!

PARSED CONTENT

The web page fundacjasercadlamaluszka.pl states the following, "Numer rachunku 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142." I viewed that the webpage stated " Pomogliśmy już 243 Maluszkom na kwotę ." They also said " Z wizyty u naszego aniołka. Kolejna magiczna kwota uzbierana w marketach Kaufland. Od 1 marca do 15 kwietnia br. przeprowadzaliśmy zbiórkę do skarbon w marketach Kaufland na terenie województwa dolnośląskiego. Wielkanocna zbiórka żywności 2015 r."

ANALYZE SUBSEQUENT DOMAINS

BUSCANDO IGUALDAD

Lunes, 25 de agosto de 2008. Pero consideramos que no basta con esto, sino que es un tema mucho más amplio, y que abarca tantos factores, que puede, en muchos casos, llegar a determinar nuestras vidas. Soy uno de los raperos mas asperos del galan localidad 16 falsos jugadores buscan mi derrivo les suelto bull dogs y haci lo digo.

jersonocampoddhh

Lunes, 25 de agosto de 2008. Incluso hoy en dia todabia existe en mundo la esclavitud.